درباره ما

موسسه زبان MIE

ابتدا كار خود را با كادری محدود شروع كرد و با توجه به استقبال وسیع دانشجویان، كارمندان، اساتید دانشگاه‌ها و دیگر اقشار جامعه از این روش تدریس و كتاب‌های استفاده شده در این دوره‌ها، بر آن شدیم تا اقدام به گسترش این فضای آموزشی نمائیم. به این ترتیب كه ابتدا با یك شعبه در برج اداری-تجاری سمرقند در غرب تهران و سپس با افزایش آن به دو و سه شعبه توانستیم تاحدی پاسخگوی نیازهای دانشجویان گرامی باشیم.

این دوره فوق فشرده در ایران منحصر به فرد می‌باشد و توسط موسس این مجموعه، جناب آقای ملك‌پور، از انگلستان به ایران آورده شده است. و از این‌روست که این موسسه به دلیل دوره‌های موفق زبان خود بر سر زبان‌ها افتاده است. دوره‌هایی كه پویا بوده و به‌دلیل تعامل مستقیم با خارج از كشور همواره با به كارگیری كتاب‌های جدید و جایگزینی آن به جای كتاب‌های قدیمی باعث شده تا از رقبای بی‌شمار خود سبقت چشمگیری بگیرد.

كتاب‌های موجود در این موسسه منابع تدریس در دانشگاه‌های معتبر دنیا اعم از كمبریج و میشیگان می‌باشد كه این خود باعث جذب دانشجویان از موسسه‌های دیگر است و در راستای نیل به هدف افزایش مهارت‌های چهارگانه Listening، Writing، Speaking و Reading با برخورداری از جدیدترین متدها و اساتید Native، افتخار برگزاری دوره‌ها را طی سال‌های متمادی دارد و زبان‌آموزان بسیاری موفق به كسب نمره لازم جهت ورود به دانشگاه‌های معتبر دنیا شده اند.

كسب افتخارات توسط زبان‌آموزان منوط به برنامه‌ریزی منسجم بر اساس سنجش سطح زبان انگلیسی افراد می‌باشد كه اهداف دوره و طول دوره‌های آموزش طبق آن مشخص می‌شود و زبان‌آموزان را از وابستگی كامل به معلم به حداكثر بی‌نیازی سوق می‌دهد.

دوستان عزیز برای ایجاد ارتباط و تماس با موسسه زبان MIE از روش‌های زیر می‌توانید استفاده نمایید.

تلفن ثابت ما:

داخلی 3
  • ساعات کاری موسسه

  • یک‌شنبه تا پنج‌شنبه

    از ساعت 10 الی 19

  • روزهای جمعه

    از ساعت 11 الی 16

همه همکاران ما آماده مشاوره رایگان در باب نحوه فراگیری زبان یا نحوه برگزاری کلاس‌های آموزشی ما هستند.

دقت بفرمایید چنانچه در ایران هستید، بهترین راه ارتباط با ما تلفن‌های ثابت یا همراه موسسه می‌باشد و برای اخذ جدیدترین اخبار و مطالب علمی در خصوص دوره‌های آموزش زبان موسسه برگزیدگان ملک‌پور می‌توانید به صفحات تلگرام، اینستاگرام و فیسبوک ما از طریق آدرس‌های ذیل مراجعه نمایید:

اینستاگرام

http://Instagram.com/mie.malekpour.language

تلگرام

https://t.me/mielanguage

فیسبوک

https://www.facebook.com/mielanguage

ایمیل موسسه

register@mie.company