(English Grammar in use):

test

این کتاب مرجع خود آموزی برای زبان آموزان است که توسط ریموند مورفی نوشته شده و سندیکای دانشگاه کمبریج آن را به چاپ رسانده است.دانش آموزان می توانند گرامری را که در کلاس به آنها آموزش داده شده از طریق این کتاب مرور کنند. علاوه بر این با مطالعه این کتاب جزییات بیشتری را در گرامر فرا خواهند گرفت.

(English sentence structure):

این دوره،دوره فشرده ای در موسسه زبان دانشگاه میشیگان است.هر درس کتاب گرامر جامع زبان انگلیسی با الگوی تکرار، در تمرین ها هماهنگ شده است که به یاد گیری هر چه سریع تر زبان کمک می کند. رابرت کرون با همکاری اعضا موسسه زبان انگلیسی دانشگاه میشیگان این کتاب را به تحریر در آورده است.

(Tree or three):

این کتاب یک دوره تلفظ با لهجه انگلیسی را شامل می شود. آن بیکر نویسنده این کتاب است وسندیکای دانشگاه کمبریج آن را منتشر کرده است. آشنایی با لهجه انگلیسی و صحبت با این لهجه از توجه بسیاری برخوردار می باشد.

از این رو این کتاب را برای مطالعه زبان آموزان ترتیب دادیم که برای آنها تمرین هایی را در زمینه صداهای زبان انگلیسی، تاکید بر روی کلمات در این زبان و زیر و بمی صدا فراهم می نماید

(Barron’s):

در این کتاب چهار مهارت (خواندن،نوشتن،شنیدن و صحبت کردن) که برای آموختن زبان بدانها نیاز داریم با زبانی ساده آموزش داده شده است.آزمون های تمرینی همراه با جواب برای زبان آموزان گرد آوری شده است.

(IELTS speaking test):

این کتاب توسط دکترایروانی به رشته تحریر در آمده است و به زبان آموزان کمک می کند که از عهده آزمون های speaking امتحانIELTS بر آیند. سه بخش مهم این کتاب تقریبا معادل با سه قسمت مصاحبه IELTS می باشد. بخش اول کتاب روی اولین قسمت مصاحبه کار می کند. نمونه گفتگوها در مورد هر موضوع (سوال و جواب هایی بر روی موضوعاتی از قبیل خانواده،زادگاه و … ) در این کتاب گرد آوری شده است. دربخش دوم چهل نمونه کارت با چهل موضوع همراه با پاسخ آن ها فراهم شده است. در بخش سوم راجع به بیشترموضوعات گفتگوهایی آورده شده است. علاوه بر این در این کتاب اطلاعتی در رابطه با اینکه چگونه جمله هایی روان و صحیح ساخته شود به زبان آموزان معرفی می شود.

(Short stories):

مهم ترین روش برای یاد گیری زبان خواندن داستان های کوتاه می باشد. کتاب های گرد آوری شده همراه با CD های صوتی می باشند که گوش کردن به اینCD ها به مهارت شنیدن و صحبت کردن زبان آموز بسیار کمک می کند. به علاوه آن روشی بسیار عملی برای دانش آموزان است تا جمله هایی مشابه با آن چه که در داستان است بسازند.

(New insight into IELTS):

این کتاب توسط ونسا جیکمن و کلیر مک دل به نگارش در آمده است. این کتاب برای آمادگی دوره IELTS طراحی شده است و به چهار بخش تقسیم می شود. تکنیک های خواندن،نوشتن،شنیدن و صحبت کردن در این کتاب به تفصیل آموزش داده می شود. هر بخش با خلاصه ای از آزمون های IELTS آغاز می شود و زبان آموزان با سوال هایی که احتمالا در آزمون اصلی مشاهده خواهند کرد آشنا می شوند.CD صوتی برای بخش مربوط به شنیدن فراهم شده است.همچنین پاسخ نامه برای تمام بخش های کتاب وجود دارد.

(Cambridge books for IELTS Exams) :

کتاب های کمبریج مجموعه ای از سوال های امتحانی هستند که تمامی تمرینهایی را که یک زبان آموز نیاز دارد فراهم می کنند. پاسخ نامه و CD صوتی نیزدر این کتاب ها گرد آوری شده است.